instagram Çoklu Fotoğraf Nasıl PaylaşaBilirim

instagram Çoklu Fotoğraf Nasıl PaylaşaBilirim

instagram Coklu Fotoğraf Paylaşma
instagram‘da artık Bir iletide ansızın fazla Fotoğraf Paylaşmak olası! Popüler sosyal file uygulaması instagram’a yeni bir özellik eklendi, üstelik bu özellik bir diğer sosyal ağ uygulaması Snapchat’cilt alınmış değil. bundan böyle instagram’daki iletilerinizde çoklu fotoğraf paylaşımı yapabiliyorusunuz. ileti başına azami on fotoğraf paylaşımı yapılabiliyor. Yeni özellik kullanıcılarda yavaş yavaş aktive edilmeye başlanmıştır. Sizin hesabınızda bu özellik henüz etkin olmamışsa da instagram akışınızda birden bire fazla fotoğraf içeren iletiler görmeniz olası. Uygulamada çoklu fotoğraf paylaşımı yaparken her zaman bulunduğu benzeri filtreler uygulayabiliyor ve fotoğraflarda çeşitli düzenlemelere gidebiliyorsunuz. instagram‘da Bir iletide birden çok Fotoğraf Paylaşmak için ne yapmanız gerekdigini inceleyelim.

instagram: Bir iletide birden çok Fotoğraf Paylaşmak
instagram uygulamasını çalıştırın ve yeni bir paylaşım oluşturmak için kamera simgesine dokunun. Yerleşim butonunun hemen kenarında yeni Select Multiple butonunun bulunduğunu göreceksiniz. Bu butona dokunun, şimdi galerinizden aniden fazla fotoğraf seçimi yapabileceksiniz. Daha önce de belirttiğimiz bu gibi 10 adete kadar fotoğraf seçebiliyorsunuz.

     Kısacası kamera bölümüne basılı tutuğunuzca paylaşmak arzuladığınız fotorafı seçebilirsiniz ve rahatlıkla düzenleyebilir yahut  paylaşabilirsiniz.

     Sistemimizde Coklu Fotorafa beğeni atım icin uyarlanmış güncellenmiş ve hızlanmıştır. instagram Coklu Fotoğrafa  beğeni Atabilirsiniz.

 

Ücretsiz İnstagram Takipçi Hilesi için Sitemizden giriş Yaparak Takipçi Beğeni Yorum Kazanabilirsiniz.

Takipçi Beğeni Yorum Oto beğeni Ve Görütüntüleme Satışlarımız Mevcuttur 

2018-02-06 13:05:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

ınstagram’ın Yeni niteliği Yorum Yanıtlama Nasıl kullanılacak ?

ınstagram’ın Yeni niteliği Yorum Yanıtlama Nasıl kullanılacak ?

ınstagram’ın Yeni niteliği Yorum Yanıtlama Nasıl kullanılacak ? ınstagram’ın en büyük güncellemelerinden bir tanesi daha kısa süre sonra yayınlanacak. ınstagram’ın

ANAHTAR TESLİM CAFE RESTAURANT

ANAHTAR TESLİM CAFE RESTAURANT

Herkese tekrardan Merhaba Express İnşaat Mimarlık ve Sosyal Medya ajans'ı Bünyesinde olan İnstagram Hilecim Bir ilki daha sizlerle buluşturmaktan onur ve gurur duymaktadır. Geçtiğimiz